28%
Korting
Sale
Nordlux Photo Klemspot - E27 - Aluminium
€ 27,95
€ 20,30
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5701581123014 |
|---|---|
| SKU | 59372029 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Handleiding | Download |
| Kabel | Ja, met kabel van 200 cm aan product |
| Hoofdkleur | Aluminium |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Niet dimbaar (Tip! Gebruik een slimme lichtbron om te dimmen) |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Schakelaar | Snoerschakelaar |
| Wattage | 40 Watt |
| Breedte | 9,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
Omschrijving
Deze klemspot is klein en handzaam en je kunt hem gemakkelijk verplaatsen, afhankelijk van waar de behoefte aan licht het grootst is.