72%
Korting
Sale
Lighto | Moderne hanglamp zwart 3-lichts | Senna
€ 69,95
€ 19,95
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Kogellamp | Grote fitting E27 Dimbaar | 5W (vervangt 47W)
Specificaties
| EAN | 6097728630620 |
|---|---|
| SKU | 600037 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Lighto |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Lichtpunten | 3-lichts |
| Materiaal | Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Bediening via Apple app | Nee |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diameter ⌀ | 40 cm |
Omschrijving
De moderne armaturen van Lighto zijn een trendy toevoeging in elk interieur! Deze lampen zijn gemaakt van duurzame materialen. Door het gebruik van hoogwaardig smoke of goud krijgt elke ruimte een sfeervolle uitstraling. Door het warme effect en gedetaileerde afwerking, passen deze lampen goed in elk interieur. Zeer mooi te gebruiken in elke slaapkamer, woonkamer of boven de eettafel
Specificaties van de Moderne hanglamp zwart 3-lichts - Senna van Lighto
- Lampen met een uniek design
- Gemaakt van hoogwaardige en duurzame materialen
- Gebruik een E27 lichtbron (inclusief)