Design For The People Raito Vloerlamp - E27 - Wit
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5701581453685 |
|---|---|
| SKU | 48084001 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Design For The People |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Modern, Art deco |
| Handleiding | Download |
| Kabel | Ja, met kabel van 300 cm aan product |
| Hoofdkleur | Wit |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Niet Dimbaar (Tip! Gebruik een slimme lichtbron om te dimmen) |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Schakelaar | Op het armatuur |
| Wattage | 25 Watt |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 150 cm |
Omschrijving
Raito is een moderne, tijdloze en buitengewoon mooie serie designlampen waar eenvoud en elegantie op de best mogelijke manier samensmelten. Het ontwerp in opaalglas geeft de serie een aangenaam, licht oppervlak en een zacht, diffuus licht dat niet-verblindend en ongestoord is. Raito draagt bij aan de huidige designtrends in verlichting, waarbij de ophanging is gemaakt van messing en de kap van opaal glas in een mooie combinatie. Ontworpen door Bønnelycke mdd.
De Raito vloerlamp is elegant en decoratief, het messing frame nestelt zich nauw en elegant tegen de opaalwitte glazen kap. Het geeft een diffuus licht zonder verblinding, dat op de lamp zelf kan worden uitgeschakeld. De mooie mix van materialen benadrukt de organische vormentaal van de lamp en voegt elegantie toe aan de lamp.
Eigenschappen
- Materiaalmix van exclusief messing en opaalglas
- Gebruik een E27 lichtbron (exclusief)
- Deense design verlichting, gemaakt door gerenommeerde ontwerpers