32%
Korting
Sale
Nordlux Alton Tafellamp - Ø20cm - E14 - Messing
€ 79,95
€ 54,50
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Kogellamp | Kleine fitting E14 Dimbaar | 5W (vervangt 47W)
Specificaties
| EAN | 5701581416987 |
|---|---|
| SKU | 47645001 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Modern |
| Handleiding | Download |
| Kabel | Ja, met kabel van 150 cm aan product |
| Hoofdkleur | Messing |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Niet dimbaar (Tip! Gebruik een slimme lichtbron om te dimmen) |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E14 |
| Step dimming | Nee |
| Schakelaar | Snoerschakelaar |
| Wattage | 15 Watt |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Diameter ⌀ | 20cm |
Omschrijving
Op zoek naar een trendy tafellamp die sfeer in jouw interieur brengt? Maak kennis met Alton. Deze tafellamp van het merk Nordlux heeft een typisch Scandinavisch design: elegante vormen zonder poespas. Het messingkleurig onderstel draagt een schitterende bol van opaalglas. Het opaalglas zorgt voor een egale, gedempte verspreiding van het licht waardoor een sfeervol lichteffect ontstaat. Door de elegante combinatie van materialen en kleuren past tafellamp Alton goed in vrijwel elke interieurstijl: van klassiek tot modern.
Specificaties van tafellamp Alton messing van Nordlux
- Design volgens de laatste trends
- Gemaakt van metaal en opaalglas
- Gebruik een E14 lichtbron
- Hoogte: 29 cm | Diameter: 20 cm