5%
Korting
Sale
Nordlux Link Cover - 1-meter - Zwart
€ 7,95
€ 7,60
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5704924012716 |
|---|---|
| SKU | 2210309003 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Rookproductie | Nee |
| Spuitduur | Nee |
| Spuitafstand | Nee |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Energielabel | F |
| IP-waarde | IP20 |
| Verwachte branduren | 25000 uur |
| Materiaal | Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Vorm | Rond |
| Wattage | 35 Watt |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 3,2 cm |
| Hoogte | 0,7 cm |
Omschrijving
Deze cover voor uw Nordlux Link-systeem kan worden toegepast tussen de lege ruimtes van uw lampen.