32%
Korting
Sale
Nordlux Helix Lantaarn Buiten | Ø15cm | GU10 | IP44 | Bruin | Seaside
€ 189,95
€ 129,50
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5704924005909 |
|---|---|
| SKU | 77499938 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Handleiding | Download |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Bruin |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP44 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 8 Watt |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diameter ⌀ | 15cm |
Omschrijving
HELIX verlicht buitenruimtes met zijn onderscheidende ontwerp. De schroeven zijn zichtbaar en de afwerking straalt rauw vertrouwen uit. De eigenlijke gloeilamp is verborgen voor het oog. Het komt van onderen en zorgt voor indirecte verlichting, die gelijkmatig wordt verdeeld in het bovenste deel van het licht. Ontwerp door Bønnelycke MDD.
Het is mogelijk om een basis voor pilaarverlichting te kopen die geschikt is voor dit product.