32%
Korting
Sale
Nordlux Roar Inbouwspot Buiten - LED - 3000K - IP23 - Wit
€ 24,95
€ 17,00
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5701581373181 |
|---|---|
| SKU | 84960001 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Handleiding | Download |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Kabel | Ja, met kabel van 20 cm aan product |
| Hoofdkleur | Wit |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Energielabel | F |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP23 |
| Verwachte branduren | 30000 uur |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 550 Lumen |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 7 Watt |
| Breedte | 8,5 cm |
| Hoogte | 4,38 cm |
| Diameter ⌀ | 8,5 cm |
Omschrijving
Discrete kantelbare inbouwspot geschikt voor plaatsen als de keuken of hal, waar ze geen onnodige ruimte innemen. Geleverd incl. ingebouwde LED-diodelampen met een laag energieverbruik en een lange levensduur.