29%
Korting
Sale
Nordlux Mixit Inbouwspot Buiten - GU10 - IP23 - Geborsteld Staal
€ 34,95
€ 25,15
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5701581279681 |
|---|---|
| SKU | 71810132 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Modern |
| Handleiding | Download |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Metaal |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP23 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, kunststof |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 8 Watt |
| Breedte | 7,6 cm |
| Hoogte | 7,2 cm |
| Diameter ⌀ | 8,5 cm |
Omschrijving
Nordlux Mixit Pro inbouwspot met afwerking in geborsteld staal. De spot kan direct in de isolatie worden gemonteerd. Bevat geen gloeilamp. De spot is zowel buiten als binnen te gebruiken.