Design For The People Artist Hanglamp - Ø25cm - LED - 2700K - Grijs
€ 199,95
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 5701581301085 |
|---|---|
| SKU | 83083010 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Design For The People |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Modern |
| Handleiding | Download |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kabel | Ja, met kabel van 300cm aan product |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Energielabel | E |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP20 |
| Verwachte branduren | 20000 uur |
| Lichtkleur | 2700K |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 1000 Lumen |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Werkspanning | 220-240 Volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 14 Watt |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diameter ⌀ | 25cm |
Omschrijving
De grijze Artist hanglamp van Design For The People is een stijlvolle toevoeging in elk interieur! Deze hanglamp staalt door haar eenvoud. Het design is strak, zonder poespas en de neutrale grijze kleur zorgt ervoor dat Artist goed tot haar recht komt in vrijwel elke interieurstijl. De geïntegreerde LED verlichting is energiezuinig en geeft warm wit licht.
Specificaties van hanglamp Artist grijs van Design For The People
- Simplistisch maar elegant design
- Gemaakt van metaal en plastic
- Met geïntegreerde LED verlichting
- Diameter kap: 25 cm