10%
Korting
Sale
KS Verlichting Cylin Hanglamp - GU10 - Zwart
€ 49,95
€ 45,00
Op voorraad
Levertijd 1 werkdag
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 8714732772501 |
|---|---|
| SKU | 7725 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | KS verlichting |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 7,5 Watt |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Diepte | 6 cm |
Omschrijving
Het gaat hier om een enkele pendel. Op de 3e foto zie je hoe het eruit ziet wanneer je er 3 samen hangt.