22%
Korting
Sale
Konstsmide Nova Wandlamp Buiten - GU10 - IP44 - Zwart
€ 374,00
€ 293,20
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 7318304067500 |
|---|---|
| SKU | 406-750 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Konstsmide |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP44 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium, transparant acrylglas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | Max. 50 Watt |
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Diepte | 37 cm |
Omschrijving
Buiten wandlamp Nova van Konstsmide is een stevige wandlamp, gemaakt van aluminium met een chique matzwarte afwerking. Met een IP-waarde van 44 kun je deze lamp met een gerust hart het hele jaar door buiten gebruiken. Het venster van wandlamp Nova is gemaakt van polycarbonaat, wat zorgt voor extra verbreding van het licht.
Deze design lamp past goed binnen ieder modern tuininterieur. Hang hem naast de voordeur zodat je nooit meer in het donker thuis komt, of gebruik hem om sfeervolle verlichting in de tuin aan te brengen.
Specificaties wandlamp Nova zwart van Konstsmide
- Bestand tegen alle weersomstandigheden
- Modern design met matzwarte afwerking
- Gemaakt van stevig aluminium en polycarbonaat
- Gebruik een GU10 lichtbron (exclusief, max. 50W)
- Lengte: 37 cm | Breedte: 34 cm | Hoogte: 31 cm
Plus-en minpunten
- Modern design volgens de laatste trends
- Volledig weerbestendig
- Gemaakt van hoogwaardige materialen
- Standaard zonder lichtbron geleverd, deze is wel eenvoudig mee te bestellen