22%
Korting
Sale
Konstsmide Firenze Wandlamp Buiten - E27 - IP43 - Zwart - Staand
€ 39,00
€ 30,55
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Lamp | Grote fitting E27 | Dimbaar | 5W
Specificaties
| EAN | 7318307232752 |
|---|---|
| SKU | 7232-750 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Konstsmide |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Vintage |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP43 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium, transparant glas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 60 Watt |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Diepte | 22 cm |
Omschrijving
Wandlamp Firenze van Konstsmide brengt sfeer in iedere buitenruimte! Hang de lamp aan de gevel naast de voordeur voor een stijlvolle entree of hang hem in de tuin voor sfeerverlichting. Buiten wandlamp Firenze heeft een prachtig klassiek design.
Het armatuur is vervaardigd uit hoogwaardig staal en is afgewerkt in de kleur mat zwart. De lamp beschikt over een beschermingswaarde van IP43, dit betekent dat hij bestand is tegen alle weersomstandigheden.
Specificaties wandlamp Firenze staand 7232-750
- Schitterend vintage design
- Gemaakt van hoogwaardig aluminium
- Gebruik een E27 lichtbron (exlcusief)
- Lengte: 22 cm | Breedte: 19 cm | Hoogte: 36 cm
Plus-en minpunten
- Elegant vintage design
- Met echt glas
- Volledig weerbestendig
- Standaard zonder lichtbron geleverd, deze is wel eenvoudig mee te bestellen