22%
Korting
Sale
Konstsmide Latina Spotlamp Buiten S - Bewegingssensor - LED - 3000K - IP54 - Antraciet
€ 95,00
€ 74,45
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 7318307937374 |
|---|---|
| SKU | 7937-370 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Konstsmide |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Draaibaar & kantelbaar (360 graden) |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Antraciet |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | F |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP54 |
| Verwachte branduren | 20000 uur |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 350 Lumen |
| Materiaal | Aluminium, transparant glas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Bewegingssensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 3 Watt |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Diepte | 10 cm |
Omschrijving
Deze moderne spotlamp Latina van Konstsmide zorgt voor funtionele verlichting in je tuin. Handig voor bij de deur of voor extra licht bij de BBQ bijvoorbeeld.
Eigenschappen
- Integrated LED
- Draaibaar & kantelbaar (360 graden)
- Beschermingswaarde IP54