22%
Korting
Sale
Konstsmide Cremona Spotlamp Buiten S - 2-lichts LED - 3000K - IP54 - Zilver
€ 84,00
€ 65,85
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 7318307940312 |
|---|---|
| SKU | 7940-310 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Konstsmide |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Stralingshoek | 0-90 ° |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zilver |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | F |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP54 |
| Verwachte branduren | 20000 uur |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtpunten | 2-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 2x 300 Lumen |
| Materiaal | Aluminium, transparant glas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 6 Watt |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Diepte | 11 cm |
Omschrijving
Deze moderne buiten wandlamp Cremona straalt licht omhoog en omlaag waardoor er een mooi zandloper effect ontstaat.
Eigenschappen
- Integrated LED
- Aluminium en transparant glas
- Beschermingswaarde IP54