Konstsmide Cremona Spotlamp Buiten L - 2-lichts LED - 3000K - IP54 - Antraciet/Transparant
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 7318307946376 |
|---|---|
| SKU | 7946-370 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Konstsmide |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Klassiek, Modern, Industrieel |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Stralingshoek | 0-90 ° |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Antraciet |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | G |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP54 |
| Verwachte branduren | 30000 uur |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtpunten | 2-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 720 Lumen |
| Materiaal | Aluminium, wit acrylglas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 9 Watt |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Diepte | 13 cm |
Omschrijving
Verlicht jouw tuin of gevel met de moderne spotlamp Cremona van het merk Konstsmide. Je kunt bij dit stijlvolle armatuur de stralingshoek aan de boven- én onderkant eenvoudig instellen. Spotlamp Cremona is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium en heeft een strakke uitstraling dankzij de speciale coating en het melkwitte glas.
De buitenlamp is voorzien van een IP54 beschermingsklasse, dit betekent dat de lamp goed beschermt is tegen nagenoeg alle weersomstandigheden. Tevens beschikt spotlamp Cremona over integrated LEDs. Deze hebben een totaal vermogen van 9 watt en verspreiden een helder warm wit licht. De lichtstraal aan de boven- en onderkant van de lamp kun je zelf instellen dankzij de instelbare stralingshoeken, zo bepaal je zelf de breedte van de lichtstraal.
Specificaties van spotlamp Cremona van Konstsmide
- Met geïntegreerde LED verlichting
- Modern en elegant design
- Geeft een prachtig lichteffect
- Gemaakt van hoogwaardig aluminium
- Breedte: 14 cm | Hoogte: 14,5 cm | Diepte: 13 cm