15%
Korting
Sale
Brilliant Kensington Wandlamp - Ø9cm - G9 - IP44 - Chroom
€ 25,95
€ 22,15
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 4004353254277 |
|---|---|
| SKU | 50410/15 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Hoofdkleur | Chroom |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Energiezuinig | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP44 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | G9 |
| Step dimming | Nee |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Diameter ⌀ | 9 cm |
| Diepte | 18,5 cm |
Omschrijving
Op zoek naar een subtiel lichtpuntje? Dan is de Kensington wandlamp van Brilliant precies wat je nodig hebt. Het armatuur is gemaakt van stevig metaal, uitgevoerd in de kleur chroom. Het kapje is gemaakt van wit glas, dit zorgt voor een egale verspreiding van het licht. In wandlamp Kensington is plaats voor een G9 lichtbron naar keuze, deze wordt niet standaard meegeleverd.
Specificaties van wandlamp Kensington van Brilliant
- Elegant en tijdloos design
- Gemaakt van metaal en glas
- Gebruik een G9 lichtbron
- Hoogte: 14,5 cm | Diameter: 9 cm | Diepte: 18,5 cm
Plus-en minpunten
- Staat mooi in vrijwel elke interieurstijl
- Hoogwaardige kwaliteit
- Standaard zonder lichtbron geleverd, deze is wel eenvoudig mee te bestellen