15%
Korting
Sale
Brilliant Tyas Hanglamp - Ø38cm - E27 - Zwart
€ 129,95
€ 110,75
Op voorraad
Levertijd 4-5 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Kogellamp Plastic | Grote fitting E27 Dimbaar | 4W Goud
Specificaties
| EAN | 4004353411465 |
|---|---|
| SKU | 99799/86 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Vintage, Industrieel |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Materiaal | Metaal |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 60 Watt |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diameter ⌀ | 38 cm |
Omschrijving
De Tyas serie van Brilliant combineert vintage met trendy. De zwart-gouden lampen zorgen voor een gezellige sfeer door het warm ogende licht. De buitenkant van de kap is zwart en de binnenkant is goudkleurig. Door het open armatuur zijn beide kleuren goed zichtbaar en laat de lampenkap genoeg licht door. Deze lamp staat goed in een interieur met warme kleuren en materialen.
Eigenschappen
- Zwart-gouden hanglamp
- Gebruik een E27 lichtbron (exclusief)
- Interieurstijl: vintage, stoer of industrieel