15%
Korting
Sale
Brilliant Moka Plafondlamp - 2-lichts GU10 - Wit
€ 23,95
€ 20,45
Op voorraad
Levertijd 4-5 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 4004353321160 |
|---|---|
| SKU | 75713/75 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Hoofdkleur | Wit |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energiezuinig | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 2-lichts |
| Materiaal | Metaal, kurk |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 8 cm |
Omschrijving
De Moka plafondlamp van Brilliant brengt sfeer in huis! Deze vrolijke plafondlamp is gemaakt van metaal en heeft twee spots. De spots hebben speelse details van kurk en zijn naar wens te richten. Zo schijnt het licht altijd op de juiste plek! Dankzij het elegant design van deze lamp past hij goed in vrijwel elke interieurstijl: van minimalistisch tot Scandinavisch.
Specificaties van plafondlamp Moka wit 2-lichts van Brilliant
- Moderne plafondlamp met twee verstelbare spots
- Gemaakt van metaal en kurk
- Gebruik twee GU10 lichtbronnen (exclusief)
- Breedte: 30 cm | Hoogte: 16 cm | Diepte: 8
Plus-en minpunten
- Modern design
- De spots zijn naar wens richtbaar
- Met speelse details van kurk
- Standaard zonder lichtbronnen geleverd, deze zijn wel eenvoudig mee te bestellen