15%
Korting
Sale
Brilliant Inge Plafondlamp - 2-lichts GU10 - Hout
€ 77,95
€ 66,45
Op voorraad
Levertijd 4-5 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED lamp | GU10 Fitting | Spot | 50mm | 4W
Specificaties
| EAN | 4004353374968 |
|---|---|
| SKU | HK18996S76 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Stijl | Industrieel, Landelijk |
| Hoofdkleur | Hout |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energiezuinig | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 2-lichts |
| Materiaal | Metaal, hout |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | GU10 |
| Step dimming | Nee |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Diepte | 12 cm |
Omschrijving
De Inge plafondlamp van Brilliant is een stoere toevoeging in een industrieel interieur! Aan het houten plafondplaatje is een metalen constructie met twee spots bevestigd. Deze spots zijn eenvoudig naar wens te richten waardoor het licht altijd in de juiste richting schijnt. Plafondlamp Inge is hierdoor zeer geschikt voor het aanbrengen van accentverlichting in bijvoorbeeld de hal of slaapkamer.
Specificaties van plafondlamp Inge 2-lichts van Brilliant
- Industrieel design
- Verstelbare spots
- Gemaakt van hout en metaal
- Gebruik twee GU10 lichtbronnen (exclusief)
- Breedte: 30 cm | Hoogte: 17,5 cm | Diepte: 12 cm
Plus-en minpunten
- Staat mooi in een industrieel interieur
- Verstelbare spots
- Met stoer houten detail
- Standaard zonder lichtbronnen geleverd, deze zijn wel eenvoudig mee te bestellen