15%
Korting
Sale
Brilliant Fakir Starry Sky Plafondlamp - Ø58cm - LED - 3000/6000K - Wit
€ 144,95
€ 123,55
Op voorraad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 4004353343605 |
|---|---|
| SKU | G96970/75 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Verstelbaar | Niet in hoogte verstelbaar |
| Richtbaar | Niet richtbaar |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Wit |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Energielabel | F |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP20 |
| Verwachte branduren | 20000 uur |
| Lichtkleur | 3000-6000K |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lichtbron type | LED |
| Lumen | 4800 Lumen |
| Materiaal | Metaal, kunststof |
| Werkspanning | 220-240 Volt |
| Afstandsbediening | Inclusief |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Schakelaar | Bediening via inbegrepen afstandsbediening |
| Wattage | 60 Watt |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Diameter ⌀ | 58 cm |
| Diepte | 58 cm |
Omschrijving
De functionele plafondlamp Fakir Starry Sky van Brilliant zorgt voor een functionele lichtbron in elke ruimte in huis. Of je nu veel of weinig licht nodig hebt, met de inbegrepen afstandsbediening is de lichtbron eenvoudig in te stellen. Verander de lichtkleur of dim de lichtbron naar de gewenste stand. De plafondlamp wordt geleverd inclusief een 60 watt lichtbron.
Specificaties van plafondlamp Fakir Starry Sky van Brilliant
- Lichtbron is instelbaar en dimbaar
- Bediening via inbegrepen afstandsbediening
- Geïntegreerde led lichtbron
- Diameter 58 cm
Plus-en minpunten
- Eenvoudig te bedienen met bijgeleverde afstandsbediening
- Geïntegreerde led lichtbron
- Energiezuinig en duurzaam
- Lichtbron is niet vervangbaar