15%
Korting
Sale
Brilliant Gwen Hanglamp - Ø42cm - 3-lichts E27 - Zwart
€ 189,95
€ 161,90
Op voorraad
Levertijd 4-5 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Lamp | Grote fitting E27 | Dimbaar | 5W
Specificaties
| EAN | 4004353379482 |
|---|---|
| SKU | 99255/66 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Landelijk |
| Kabel | Ja, kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Afhankelijk van lichtbron |
| Energielabel | Afhankelijk van lichtbron |
| Energiezuinig | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 3-lichts |
| Lichtbron vorm | Rusticalamp (ST64) |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal, hout |
| Werkspanning | 220-240 Volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 3x 40 Watt |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Diameter ⌀ | 42 cm |
Omschrijving
Op zoek naar een stoere eyecatcher voor boven jouw (ronde) eettafel? Dan is hanglamp Gwen van Brilliant precies wat je zoekt! Aan de ronde plafondplaat hangen drie pendels met daaraan metalen kappen. De houten details bovenaan de kappen maken de industriële look helemaal af! Draai mooie filament lichtbronnen in de Gwen hanglamp om het plaatje helemaal compleet te maken.
Specificaties van hanglamp Gwen 3-lichts van Brilliant
- Een trendy eyecatcher met industriële look
- Gemaakt van metaal en hout
- Gebruik drie E27 lichtbronnen (exclusief)
- Diameter: 42 cm | Hoogte: 165 cm
Plus-en minpunten
- Gemaakt van stevig metaal met houten details
- Stoere eyecatcher boven de eettafel
- Simplistisch design past in elke interieur stijl
- Standaard zonder lichtbron geleverd, deze zijn wel eenvoudig mee te bestellen