15%
Korting
Sale
Brilliant Chaumont Hanglamp - Ø45cm - LED - 3000K - Zwart
€ 129,95
€ 110,75
Op voorraad
Levertijd 4-5 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Specificaties
| EAN | 4004353414961 |
|---|---|
| SKU | G99891/76 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Brilliant |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Art deco |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Niet Dimbaar |
| Energielabel | D |
| Energiezuinig | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtpunten | 3-lichts |
| Lumen | 3100 Lumen |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | Integrated LED |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | 24 Watt |
| Lengte | 44,9 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 150 cm |
Omschrijving
Deze minimalistische hanglamp valt toch direct op in je interieur. Door de donkere materialen en geïntegreerde led verlichting zie je wellicht niet direct dat dit een hanglamp is waardoor de lamp ook als decoratie kan dienen. Door de ronde plafondplaat en de hoogteverschillen tussen de lampen ontstaat er een speels effect.
De geïntegreerde LED verlichting is energiebesparend maar door de 9300 lumen toch opvallend helder. Door middel van een simpele wandschakelaar is de lamp in 3 standen te dimmen, hierdoor heb je altijd de gewenste helderheid.
Eigenschappen
- Geïntegreerde LED lichtbron.
- Ingebouwde 3-step dimmer.
- Geeft warm wit licht van 3000 Kelvin.