25%
Korting
Sale
Aludra | Muur lamp | Zwart
€ 99,95
€ 75,05
Op voorraad
Levertijd 4 werkdagen
- Gratis verzonden vanaf €30
- 365 dagen bedenktijd
- Achteraf betalen met Klarna
Gratis lampen bij dit product
Lighto | LED Kogellamp | Grote fitting E27 Dimbaar | 5W (vervangt 47W)
Specificaties
| EAN | 5708839004392 |
|---|---|
| SKU | 2118011003 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Nordlux |
| Stuks in verpakking | 1 |
| Afstand tussen lichtbronnen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Kabel | Nee, geen kabel aan product |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Dim to warm | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| IP-waarde | IP54 |
| Lichtkleur | Afhankelijk van lichtbron |
| Lichtpunten | 1-lichts |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkspanning | 230 volt |
| Sensor | Zonder sensor |
| Fitting | E27 |
| Step dimming | Nee |
| Wattage | Max. 15 Watt |
| Breedte | 17,4 cm |
| Hoogte | 16,8 cm |
| Diameter ⌀ | 12,4 cm |
Omschrijving
Aludra muur lamp zwart
Sculpturale vormgeving en modern minimalisme zijn de sleutelwoorden voor de Aludra-serie van het gerenommeerde Jacob Jensen Design. Een compacte en veelzijdige plafondlamp die een prachtig licht- en schaduweffect en een uitnodigende sfeer creëert in uw buitenruimtes.